To se prostě nikam nehodí

Call it what you want (2)

6. září 2016 v 5:00 | Anna Elizabeth Potter
Tak jaké reakce to byly za srpen?

Skvělé setkání s Klárkou!❤

25. července 2016 v 5:00 | Anna Elizabeth Potter
Chtěla jsem se s vámi podělit o jeden z nejlepších zážitků mého knihomolství. Už dlouho jsem komentovala blog Klárky. V podstatě jsme se přes internet znaly něco kolem dvou let. Jednoho dne jsme se úplně náhodně potkaly na zastávce autobusu. Musím říct, že si o mě Klárka asi musela myslet krásné věci (třeba jako, že jsem šílená) protože jsem k ní prostě přišla a trochu roztřeseným hlasem jsem řekla: "Ahoj, ty jsi Klárka že? Já jsem Anna Elizabeth Potter z blogu hpandgw!"

Já bych v takovéto situaci asi okamžitě nastoupila do prvního autobusu, co by přijel a ujela bych beze slova. Klárka se ale zachovala velmi statečně. Na chvilku jsme se začaly bavit, ale docela brzo mi přijel autobus a já jsem musela nastoupit. Po této události jsme se staly přítelkyněmi na Facebooku a začalo naše plánování velkolepého setkání!

TAG: Já knižní recenzent

17. července 2016 v 5:00 | Anna Elizabeth Potter
Tag vytvořila slečna z blogu walletofinfinity.blogspot.cz. Já jsem tag našla na adrese knizkomolka.blogspot.cz a chtěla jsem si ho vyplnit taky, protože otázky jsou sestaveny opravdu dobře. Obrázek jsem si vytvořila já, je to i moje fotka, takže kopírovat se zdrojem prosím. Tag má i svůj vlastní obrázek, ale já jsem měla chuť si tak nějak vytvořit svůj. Ale už dost keců a jdeme na to!

Fantom opery, teď moje srdeční záležitost!

30. května 2016 v 20:09 | Anna Elizabeth Potter

Dlouho jsem přemýšlela, jestli tento článek vůbec napíšu, ale musím říct, že toto představení si zvláštní pozornost zaslouží!
To mi takhle jednou zavolala maminka mé nejlepší kamarádky a řekla mi, že mají jeden lístek navíc na představení Fantom opery. Zeptala se mě, jestli nechci jít a já protože miluji divadlo a také protože jsem po delší době chtěla strávit nějaký čas se svojí kamarádkou, jsem řekla, že samozřejmě půjdu. V momentě, kdy jsem položila telefon, jsem se podívala na mamku a zeptala se, o čem vůbec Fantom opery je. Vždycky jsem o tom jenom slyšela. Jak je to báječný muzikál a také jsem samozřejmě znala takovou tu charakteristickou hudbu. Máma mi na to řekla, že uvidím. Opravdu mi velice pomohla.

Dermacol wish list (3)

20. dubna 2016 v 5:00 | Anna Elizabeth Potter
Tak zase jsem se podívala na stránky Dermacolu...

Unboxing 5

28. ledna 2016 v 20:43 | Anna Elizabeth Potter
Albatrosmedia měli velký výprodej no a tomu se prostě nedalo odolat! Musela jsem si něco pořídit...

Adios majne darlings!

15. srpna 2015 v 5:00 | Anna Elizabeth Potter
Co sem si šlehla?

Takže abych vám to vysvětlila. Teď tu týen nebudu a tím se omlouvám i SB. Nějaké články jsou přednastavené a já jsem tímto článkem chtěla shrnout, jaké články vás asi čekají v nejbližší době.
Určitě vám budu chtít ukázat moje knižní resty, které se zase zvedly, ale nějaké už jsem taky zlikvidovala. Můžete se podívat zde ---> http://hpandgw.blog.cz/1408/resty-v-me-knihovne
Poté vám sem možná přijdou nějaké recenze, ale to už neslibuji, protože v poslední době moc nečtu, i když mám volno.
Přemýšlela jsem i nad nějakou povídkou, ale bohužel poslední dobou nejenom, že nemám moc volna, ale nápady mi asi utíkají otevřeným oknem ven.
Určitě vám sem dám i fotky naší malé Barušky, kterou naprosto zbožňuji! Je to takový zlatíčko!
Takže asi tak.
Takže ahoj!
Bude se mi po vás stýskat.

Unboxing 3&4

8. srpna 2015 v 5:00 | Anna Elizabeth Potter

Tak a máme tu další unboxing! Tentokrát jsou dva, protože jsou malé a tak jsem vám to spojila.
První se váže k nakladatelství Domino. Opravdu moc mě štvalo, že nemám celou sérii Vampýrské akademie a tak jsem koukala na stránky Domina a ony byly slevy! A jeden díl VA stál 99 Kč. No neberte to, když už se skoro dva roky chystáte k pořízení dvou dílů! Poté, co jsem si objednala, jsem našla na bux.cz ještě větší slevu. U nich stál jeden díl 89 Kč, ale 10 Kč mě opravdu nezabije a navíc se mi to líbí víc, když je to od Domina, které celou VA vlastně vydalo.
Druhý balíček je z internetového obchodu Knižní vesmír. Mají tam nádherné věci a dost pravděbodobně si u nich ještě něco objednám (protože jsem si zapomněla naordinovat dvě záložky). Takže jdeme na to!

Unboxing! (2)

11. července 2015 v 5:00 | Anna Elizabeth Potter
Rozhodla jsem se vám ukázat i moji druhou výhru od Terky. Snad se vám to bude líbit. Mě se to líbilo moc!

Moje slohy do školy (2)

21. června 2015 v 17:48 | Anna Elizabeth Potter
Téma: Tvoje oblíbená filmová/literární postava
Styl: Charakteristka
Číslo: 2.
Třída: prvák
Známka: 1
 
 

Reklama