Galerie :))

Harry Potter-obrázky

18. července 2014 v 21:17 | Anna Elizabeth Potter
Tady jsem vybrala jedn z nejhezčích obrázků z mé knihovny. Co se týče složky Harry Potter mám tam něco kolem 2000 obrázků, takže jsem opravdu nemohla vybrat všechny...dostala jsem se asi do půlky složky a dál už jsem nemohla, protože se to strašně špatně nahrává.

Obrázky...

25. května 2014 v 15:19 | Anna Elizabeth Potter
Proč, když to vidím brečím? Proč si myslím, že se mě to týká? Proč jsem tak slabá? Proč se tomu nedokážu postavit čelem...ne já se musím schovávat. Nedokážu tomu čelit, jsem slaboch, všichni to vědí. Ale tohle přeci nejsem já! Nebo ano? Jsem holka, co přijde domu a uleví se jí, že už si nemusí na nic hrát a že se už nemusí usmívat? Ano to by sedělo. Přijdu domu a tělem mi projede takový nádherný pocit. "Dobrý konec už se nemusíš smát, už jsi doma, tady si na nic hrát nemusíš." říká mi mozek. Podvědomě jásám. Zavřu se v pokoji, nic nevnímám. Lehnu si a vzpomínám. Vzpomínám na ty dny, kdy všechno bylo jinak. On byl dobrý kamarád a já blbá holka. No na mě se toho v celku nic nezměnilo. Blbá naivka jsem pořád. Aspoň už vím, že nemá smysl čekat na prince, který přijede na bílém koni. Tohle se děje jenom v pohádkách a amerických slaďákách. Nakonec jsem trochu otevřela oči. On byl fajn, tak moc fajn že se mi začal líbit. Sakra kdybych jenom tehdy věděla, že toho do dnesška budu litovat.
Jak tak sedím a koukám na koncovku blog.cz, ptám se: "Napsala jsem snad někdy dobrou povídku, která by končila šťastně?" odpovídám si prostě: " Myslím, že ne." Možná nechci, aby mé povídky dobřr končily právě z toho jednoho důvodu. Ne to je blbost, moc ráda napíšu nějakou sladkou cukrárničku. Nemusím své oblíbené hrdiny zabíjet. A nebo ano? Stejná otázka jako na začátku. A stejně na ní nevm odpověď.

Pýcha a předsudek

24. ledna 2014 v 20:00 | Annie Potterová
Já ten film prostě zbožňuju....

Banner č.2

28. listopadu 2013 v 22:01 | Annie Potterová
Banner číslo dvě...jaký máte názor?

Banner č.1

28. listopadu 2013 v 21:02 | Annie Potterová
Zkouším si bannery co si myslíte o tomhle? :))

Bannery (teda aspoň doufám že se to tak píše)

29. října 2013 v 15:42 | Annie Potterová
DNeska jsem si udělala bannery k mým povídkám které stejně asi nezveřejním...jenom jsem je chtěla ukázat a zeptat se jestli se mám vůbec do budoucna snažit dělat další


Smozřejmě je zmenším...

Obrázky.....

23. října 2013 v 22:09 | Annie Potterová
Tak zase přidám pár obrázků....

Fotograf...no uvidíme

28. září 2013 v 18:40 | Annie Potterová
To jsem si s bráchou vyšla na procházku a fotila jsem ;))


Pár pěkných obrázků

21. září 2013 v 10:57 | Annie Potterová


Přidávám pár pěkných obrázků....


Úprava fotek!!

15. srpna 2013 v 19:46 | Annie Potterová
chcete něco vědět? Moc mě baví upravovat fotky ;)) Takže jsem oficiálně začala dělat upravování na zakázku :D :D :D takže kdyby někdo chtěl dejte mi odkaz na fotku (buď pošlete na e-mail, nebo do komentáře) a trošičku popište tu úpravu nebo nemusíte, ale to jsi jí upravím jak chci! :D :D (a na to bych nespoléhala) Kdyby se vám to nelíbilo tak mi to prostě napište a já to pozměním ;)) Takže začínám!! :DD

 
 

Reklama