Fanfictions (your wishes)

She is dead

14. srpna 2014 v 8:00 | Anna Elizabeth Potter
Povídka pro SP je tady. Přála si Lily a Severuse. Já tenhle pár ráda nemám, ale ona si přála scénu, kdy Severus najde Lily zavražděnou v domě. Snažila jsem se neopisovat ani knihu, ani film, ale asi se mi to moc nepovedlo. Snad se to aspoň SP bude líbit. Děkuji Lily En za korekturu

Svět je pro živé

23. dubna 2014 v 18:52 | Anna Elizabeth Potter
Povídka na přání pro Desirée Lydon. Ona sama pro mě napsala krásnou povídku, a tak doufám, že se jí to bude líbit. Příála si něco o dvojčatech po válce. tak tady to je.

Náš nejlepší přítel

10. dubna 2014 v 18:12 | Anna Elizabeth Potter

Povídka o kterou mě požádala Scrat. Přání bylo povídka o Dobbym a Hedvice. Scrat snad e ti to bude líbit a promiň trvalo to dlouho.

Promiň bráško...pro MarryWolf

1. září 2013 v 20:41 | Annie Potterová
Povídka pro MarryWolf ;)) chtěla něco o dvojčatech tak tady to je ;))

Můžeš být lepší než tvůj otec! Pro Natalí :**

17. března 2013 v 19:11 | Annie Potterová

Už od malička do mě rodiče hustili, ze nejlepší je čistokrevná krev. Až pojedu do Bradavic tak se nemám stýkat s mudly a uz vůbec ne s někým z Potterovic rodiny. Když jsme čekali na nástupišti devět a třičtvrtě, otec mi Potterovic ukázal. Vypadali docela normálně. Můj otec si zřejmě domyslet co si myslím a řekl mi:
"Nezapomeň k čemu jsme tě s matkou vedli! Žádní mudlové a hlavně si nevyhledavej přátele v Nebelviru nebo v rodině toho blázna Pottera!"

Harry&Ginny pro Romču

27. srpna 2012 v 19:22 | Annie Potterová
"JAMESI!ALBUSI!Už vás mám dost!"Ginny se vyřítila do prvního patra kde James a Albus zlobili.Rozbili další lustr.Kdyby tady byl Harry...,ale ten je zase práci.Už jí to dost štvalo.Před 3 měsíci se jim narodila holčička Lili a od té doby nemohla věnovat klukům tolik pozornosti.U Jamese se začaly objevovat začátky magie a Harry se vracel z práce až pozdě večer kdy děti šli do postele.Tím je spíš rozdováděl než uklidnil.Harry jí nechal napospas 3 dětem.Všechno se uklidilo a děti dostaly vynadáno.

James&Lili pro Stějá :)

5. srpna 2012 v 15:26 | Annie Potterová
"Já toho Pottera nenávidím!" Řekla Lili Evansová poté co odmítla další rande s Jamesem Potterem.
"Že ho to ještě nepustilo."Kroutila hlavou Emily(její kamarádka) "Snaží se tě dostat od 1. ročníku."
"Taky to nechápu." Souhlasila Lili

Hermiona&Ron pro Rose

12. července 2012 v 12:06 | Annie Potterová
"Hermiono!" Skončila večeře a Ron šel za Hermionou.
"Co je Rone?" Hermiona si všimla že tenhle zrzavvý chlapec o ní má čím dál větší zájem. Byla ráda protože musela uznat že není ošklivý.
"Pojď se mnou." Ron vzal Hermionu za ruku a táhl jí k umývárně ufňukané Uršuly.
"Rone? Proč jdeme k ufňukané Uršule?"

Malfoy&Ginny pro Ametten Cold :)

9. července 2012 v 19:43 | Annie Potterová
"Jak může?" Ptal se Ron Harryho.
"Co jak může?"
"Vzít si Malfoye?" Ukazoval Ron na svatební oznámení.Harry ztuhl.Ginny byla jeho jediná láska a dokonce i teď když chodila s Malfoyem do ní byl pořád zamilovaný.

povídka pro Klér 2 :)

3. června 2012 v 14:57 | Annie Potterová
Harry ztratil rozum.Šáhl po prvním noži co uviděl a začal se řezat.Pomalu krvácel a už se mu dělalo špatně, teď už viděl jen šmouhy a než upadl do bězvědomí slyšel hlasy které na něho volali...
 
 

Reklama