Before I die

Before I die (19)

12. srpna 2014 v 23:09 | Anna Elizabeth Potter
Tohle jsem vždycky strašně chtěla udělat! Optravdu hrozně moc a když jsem zjistila, že krev darovat nemůžu (měla jsem mononukleozu) byla jsem opravdu zničená. Do teď mě to strašně trápí.

Before I die (18)

11. srpna 2014 v 23:09 | Anna Elizabeth Potter
Ještě jsem od něho nic nečetla, ale chystám se na Milý Johne a viděla jsem Poslední píseň zfilmovanou. Uvidím potom, ale věřím, že si od něj budu chtí přečíst víc knížek. Někdo píše v recenzích, že má dlouhý začátek, že to trvá než se to rozjede, tak uvidím.

Before I die (17)

10. srpna 2014 v 23:09 | Anna Elizabeth Potter
Tohle by chtěl v podstatě každý. V tomhle miluju naši chatu, protože tady je vidět tolik hvězd. V Praze nevidím skoro žádné, kvůli osvětlení a tak, ale na chatě kde je černočerná tma. No prostě dokonalost.

Before I die (16)

3. srpna 2014 v 23:09 | Anna Elizabeth Potter
Na tom už se pracuje, ale bude to trvat strašně dlouho. Za červenec jsem zhubla pět kilo a chci zhubnout ještě patnáct max. Omezuji sladké a vůbec se snažím jíst jenom ráno, v poledne a večer. Doufám, že se mi jednou podaří mít na moji výšku ideální váhu.

Poznámka: Už těch pět kilo je zase zpět, jelikož jsem byla u babičky. Ani nevíte jak jsem rozčíená! Já na tom tak dřu, a potom jedu na tři dny k babi a všechno se p*****. Teď mám vážně super náladu!

Before I die (15)

2. srpna 2014 v 23:09 | Anna Elizabeth Potter

Ne jenom ji obejmout! Chtěla bych si s ní povídat, vyfotit, prostě všechno! Jedna z mých hudebních idolů. Mám jí ráda, i když se ostatní do ní naváží kvůli vlasům a změně v jejím chování. Ano byla to změna a ano chová se jinak, ale proč jí za to nenávidět? To co jí udělal Liam bylo strašný!

Before I die (14)

1. srpna 2014 v 23:09 | Anna Elizabeth Potter
Někdo říká, že je zdravé se zamilovat do někoho, kdo vás nemiluje nazpátek. Já si to nemyslím. Co vám to přinese? Jenom bolest. Žádné ponaučení, teda aspoň u mě ne. Jednou se zamilovat, do někoho kdo vás bude milovat nazpátek. No prostě sen...

Before I die (13)

31. července 2014 v 23:09 | Anna Elizabeth Potter
Ano to bych taky chtěla. Nevím co bych tam dělala, asi zpívala, ale prostě mít skupinu. To je tak...no prostě jeden z mých snů. Ani nevím proč.

Before I die (12)

30. července 2014 v 23:09 | Anna Elizabeth Potter
Umím trochu na klavír, ale chtěla bych se naučit na kytaru. To je ten správný táborový nástroj. Taky bych chtěla zdokonalit svoji hru na klavír. Po sedmi letech neumím vůbec nic...dost mě to mrzí, ale vím že je to mým přístupem, takže ho chci od základů změnit!

Before I die (11)

12. července 2014 v 23:09 | Anna Elizabeth Potter
Jednou chci bydlet se svojí nejlepší kamarádkou. Chci bydlet už teď, ale ještě to jaks nejde. Všichni mi říkájí, že si začneme lézt na nervy a že se rozhádáme. Pardon, ale já se nerozhádala s kamarádkou když jsme spolu byly dva týdny na táboře a nezačala mi ani na minutu vadit. Ano nemůžu bydlení srovnávat s táborem, ale tak například Anglie. Bydlela jsem tam s Lily a ještě s jednou naší kamarádkou. Ani na minutu mi ani jedna nevadila a klidně bych tam bydlela do teď.

Before I die (10)

11. července 2014 v 23:09 | Anna Elizabeth Potter
Nemusíto být zrovna s mojí láskou, může to být i s nejlepší kamarádkou. Prostě jsem se vždycky chtěla nechat vyfotit v takovéhle fotobudce a získat takovýhle "pásek" fotografií. Jednou to fakt udělám! Nebo to aspoň chci udělat. Doufám, že to jednou vážně udělám.
 
 

Reklama