Červen 2014


Nesnáším internet!

29. června 2014 v 19:12 | Anna Elizabeth Potter
Právě jsem vám tady dopsala článek, který jsem psala skoro hodinu. Když kliknu na ikonu Hned zveřejnit, co se nestane? Ano zobrazí se mi stránka s přihlášením na Blog.cz. Takže celý můj článek je ztracený. Promiňte, ale strašně mě to naštvalo a opravdu se mi nechce ten článek psát znovu. Někdy až se mi zvedne nálada, tak napíšu něco podobného. V článku bylo vypsané mé seriálové, knižní a filmové šílenství. O moc jste nepřišli. Takže přijdu s tou nejblbější otázkou.
Jak si užíváte prázdniny?

Recenze- Já a pan Darcy

15. června 2014 v 20:43 | Anna Elizabeth Potter |  Knižní recenze
Název: Já a pan Darcy (Me and Mr. Darcy)
Autor: Alexandra Potter
Rok vydání: 2012 (2007)
Počet stran: 318
Nakladatelství: Kristián
Anotace: Po sérii katastrofálních vztahů se Emily rozhodla odpočinout si od všech "dnešních" mužů. Věnovat se chvíli sama sobě, dát si skleničku vína a strávit zas nějaký čas četbou milovaného románu Pýcha a předsudek. Vrátit se do časů pana Darcyho, kdy muži byli oddaní, čestní a elegantní. Když ji nejlepší kamarádka pozve na týdenní dovolenou do Mexika, přetékající margaritou a exotickými milenci, Emily dá přednost výletu do míst, kde žila Jane Austinová. V autobuse plném penzistů je jasné, že tady muže svých snů nepotká. Slibně nevypadá ani mizerně naladěný novinář, nedobrovolně vyslaný napsat článek, proč byl pan Darcy zvolen "NEJ" mužem všech dob. Když Emily vstoupí do pokoje tváří v tvář samotnému panu Darcymu, všechny holčičí sny se náhle začnou plnit…

Hodnocení: Knihu jsem četla dva dny. Tato kniha ode mně nedostane vysoké hodnocení. Romantická část byla úplné přepsání Pýchy a předsudku, akorát do novějšího prostředí. Emily jede na zájezd a potká tam mladého novináře Spikea. Vůbec mi do knihy nezapadal románek se skutečným panem Darcym. Prostě se tam zjevoval a Emily si s ním vycházela na schůzky. A úplně mě vyvedlo z míry, když Emily na konci knihy začala říkat o Darcym, že je vlastně špatný a že by takového muže v životě nechtěla. Ano možná je arogantní, ale je to Darcy a já na něj nedám dopustit! je známo že Alexandra Potter píše věci, které se nikdy nemůžou stát, ale pro mě je to možná až moc nepravděbodobné. No zkrátka mi tato knížka nesedla a moc se mi nelíbila.
5/10

Písničky...

11. června 2014 v 21:20 | Anna Elizabeth Potter
Nevíte někdo o nějakých pomalých, (trošku) depresivních, možná i strašidelných písničkách? Prostě pomalá, smutná tématika a tak. Ale prosím vynechte Justina Biebra a 1D, ty opravdu neposlouchám...děkuju.

dRea(m)lity

3. června 2014 v 20:03 | Anna Elizabeth Potter |  No Fanfictions (one-off stories)
Tak jsem napsala nefanfiction jednorázovku snad se vám bude líbit. Mě osobně se docela líbí...taková průměrná ;)