Už nechceme dál pracovat!

5. května 2014 v 20:46 | Anna Elizabeth Potter
Toto není anotace na žádnou moji dlaší povídku, je to "příběh" který se mi stal a já se z něho potřebuju nějak dostat.
Přišly jsem s hokama z tréninku do šatny. Sedla jsem si na lavičku a jen tak seděla. Než jsem si svlíkla jenom triko, uběhlo spoustu času, připadala jsem si jako kdyby mě právě probudily. Najednou se dostavil záchvat kašle, ale ne ten který odkašlete a vše je v pohodě. Začala sjem se dusit a můj kašel už nebyl normální kašel, ale ten hnusný dráždivý, kdy si myslíte, že se udusíte. Stoupla sem si a předklonila se, za chvíli už jsme padla na kolena a dusila se. nemohla jsem dýchat, nemohla jsem mluvit ani pít. Holky kolem mě nejdřív stály, chudinky nevěděly co mají dělat. Ptaly se mě jestli nechci pití. Zavrtěla jsem hlavou. Nemohla jsem se ničeho napít. Sesunula jsem se na podlahu a dusila se. Snažila jsem se bojovat, ale kašel byl horší a horší a já cítila, že nevyhraju. Začalo se mi dělat černo před očima a já se začínala doopravdy bát. Ze všech posledních sil jsem dokázala vstát a přesunout se k již otevřenému oknu. Tam už jsem jenom dýchala a dýchala. Po chvíli jsem se vrátila do šatny a poděkovala holkám, které otevřely okno a podaly mi pití.
Cestou z tréninku, jsem poznala, jak mě všechno bolí. Seděla jsem v autobusu a soustředila se na dýchání. Měla jsem pocit, jako by mi plíce přestávaly fungovat. Jako by už nechtěly dál žít a bojovat o místo na světě. Vyšla jsem naše schod a byla jsem udýchaná jako moje babička po rakovině.
Už jednou jsem měla zápal plic, nechci ho mít znovu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scrat Scrat | E-mail | Web | 6. května 2014 v 18:29 | Reagovat

O_O Chudáku, vážně tě lituju :/ Doufám, že už se ti nic podobného nestane :/
Mimochodem, už jsem odpověděla na tvé otázky u toho tagu, promiň, že to trvalo tak dlouho.

2 Snapeova Snapeova | Web | 8. května 2014 v 13:32 | Reagovat

Ježiš, tak tohle je fakt děsný. Takový záchvat já nikdy neměla a jsem za to ráda, asi bych se zbláznila, kdyby to tak trvalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama