Tajemství

23. ledna 2014 v 19:20 | Annie Potterová
Nikdy jsem ji nevěřila ohledně udržování tajemství. Časem jsem zjistila, (nevím čím to je) že mě lidi dá se říct vyhledávají na svěřování tajemství a špatných věcí. Jak je možné že na ně takhle působím a oni se mi svěří, i když se semnou předtím moc nebavili? Kladu si vždy tu samou otázku. Stále na ni nenacházím odpověď. Když se na sebe podívám, uvědomím si všechny své vlastnosti, nechápu jak se mi někdo může s něčím svěřit.
Každopádně jsem na sebe pyšná. Už téměř rok (no spíš 3/4 roku) vím jisté tajemství. Bylo, stále je a bude velké a já už se v tuto chvíli vůbec nebojím, že bych ho řekla někomu jinému. Nebyla jsem ráda, když jsem se to tajemství dozvěděla, ale co jsem tehdy mohla dělat? Co mohu dělat teď?
Já jenom doufám, že vždy jsem dokázala pomoct a když ne, tak jsem se aspoň o to snažila.
Je zajímavé, že u většiny lidí co se mi svěřují nenacházím tu stejnou důvěru k nim, jako mají oni. Jsem opravdu osoba, které se svěří rádi a vědí to? Jsou duševně přítomni? Nebo jsem jenom nějaká holka, které to řeknou, aby se vypovídali a další den ani nevědí, že mi něco takového říkali? Snažím se je brátit, když na ně slyším pomluvy, ale nepomlouvají oni náhodou zatím mě?
Nejsem na jejich tajemství moc...zranitelná? Moc (teď nevím jak to říct) zaostalá (no to není úplně ono, ale dost se tomu podobá)? Proč prostě nemůžu být schovaná myš v koutku, které by si nikdo nevšímal? Neříkám, že mi svěřování ostatních lidí vadí, ale stejně jsem radši, když i já k nim cítím takovou důvěru, že jim řeknu i své tajemství...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Scrat Scrat | E-mail | Web | 24. ledna 2014 v 6:42 | Reagovat

Možná, že lidé cítí, že jejich tajemství u tebe zůstane v bezpečí. Zkus si víc věřit! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama