Nemám nápady, písně vedou a podobné žvásty...

28. listopadu 2013 v 19:54 | Annie Potterová
Po delší době se ozývám. Nebojte se žiju, ale moje fantazie ne a taky můj volný čas je v nedohlednu...teď budu mít na týden pokoj od tréninků tak snad něco napíšu, ale nevím no...když si tak čtu svoje povídky, přijde mi to spíš jako chab pokusy o psaní...no nic to tu teď nebudu řešit....


Jestli se chcete zeptat, jestli jsem pořád zamilovaná...ano jsem a dneska se mi dotyčný znovu připoměl, když jsme spolu šli ze školy...
No dnešek byl úžasný obecně...ráno jsem přišla do školy, sice jsem nemohla mluvit, ale to je vedlejší...po té co jsem se převlékla jsem zamýřila do prvního patra kde se nachází má třída. Přišla jsem do třídy a sedla jsem si na židly, nějak se mi nic nechtělo dělat a nálada byla na nic. Náladu mi ovšem spravila Lily, která mi přinesla dárek k narozeninám! Moc mě potěšil a doufám ,že ho jak budu mít čas začnu číst. (Ano dostala jsem od ní knížku) Po té se u nás stavila naše učitelka třídní a potřebovala dvě schopné a šikovné holky. No kdo jiný to mohl být než já a Lily?

Dostaly jsme za úkol asistovat při focení vánočních fotografií prvního stupně. (Druhý se už nefotí, jenom na konci roku) To byla přesně práce pro nás!
Po asi 3 hodinách neuvěřitelné zábavy, zmatku, smíchu a všeho možného jsme se vracely na hodinu matiky. no takže za dnešek nemůžu Lily nic jiného než poděkovat! Děkuju Lily!
Co se týče mého milostného života (to byl vtip) jsem sama a nijak mi to nevadí...nepotřebuju kluka v patnácti! Je pravda, že je tu pár "adeptů" ale vzhledem k tomu, že mě všichni poažují "jen za kamarádku" nemám šanci...
Nevím jak vám, ale mě se začínají moc líbit písně Karla Gotta, Marie Rottrové, Lenky Filipové a dalších českých klasiků...včera jsem poslouchala jednu písničku od Marie Rottrové a rozbrečela mě...no však si ji poslechněte a pochopíte...teda jestli budete vnímat text..
(omlouvám se, že jsem nenašla lepší kvalitu)

Tak to je asi všechno...budu se snažit být víc aktivní...
Zatím Ahoj!
P.S.: Poslední dobou docela ležím v romantických filmech a knihách...začínám se o sebe bát, abych potom nečekala na pana "Dokonalého" a nikoho nenašla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snapeova Snapeova | Web | 29. listopadu 2013 v 18:02 | Reagovat

Pokud tě to baví prostě piš a tím se budeš i zlepšovat. Vždycky je totiž co a určitě to nejsou jen chabé pokusy. Já se taky cítím trpaně, když čtu, co jsem napsala :D Hodnocení by prostě mělo být na ostatních :)

Taky mám ráda romantické věci, ale zas to nesmí být slaďárna bez úrovně. Něco málo už jsem přečetla, tak už začínám být náročnější v požadavcích, protože často je to na jedno brdo :)

2 Slečna Postradatelná Slečna Postradatelná | E-mail | Web | 1. prosince 2013 v 1:30 | Reagovat

Jakoupak knihu jsi dostala? :) A já věřím, že pana dokonalého si najdeš, ne jako já, která se smířila s životem v osamocení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama