Obrázky.....

23. října 2013 v 22:09 | Annie Potterová |  Galerie :))
Tak zase přidám pár obrázků....
Bohužel musím přiznat, že už jsem se několikrát snažila dostat z tohoto světa, ale nikdy jsem na to neměla dost odvahy...vím že bych to neměla říkat, ale já chci prostě ležet, ležet a spát...nekonečným spánkem...no, ale takhle to holt dopadá s lidma co si hrají na něco co nejsou...nakonec je to stejně dostihne...vím, že bych tím ublížila rodině a já nejsem stvoření které by rádo ubližovalo...nesnáším když někdo kvůli mě trpí, i když je to nepřítel...poslední dobou jsem toho dost zkazila...vidím to kolem sebe...a už se na to prostě nechci koukat!
Je možné, že už tu další články nebudou....ale ještě uvidíme...nechci nic uspěchat....hezky opatrně...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna Postradatelná Slečna Postradatelná | E-mail | Web | 23. října 2013 v 23:23 | Reagovat

Všechno bude zase dobrý, uvidíš :)))

2 Noël Almi Noël Almi | E-mail | Web | 24. října 2013 v 17:05 | Reagovat

Jelikož je upřímnost má (ne)dobrá vlastnost, půjdu na to čistě podle ní.
Máš problém, ale nechceš ho řešit. A to vyvolává další problém. Běž k psychologovi. Jsi extrovertní a chceš o svých problémech mluvit a k tomu je prostě psycholog.
A ty vážně nevidíš na světě i ty pěkné věci? Dokud se nenaučíš radovat z maličkostí, nikdy ten život nebude tak krásný. A on přeci není špatný.
Každý z nás má problémy, ne jenom ty. Každý na světě má svůj příběh, ne jenom ty. A kdyby si každý řekl, že se kvůli čemukoliv proletí z Nuseláku, lidstvo vyhyne.
Máš kolem sebe spoustu lidí, kteří tě mají rádi, tak se na ně dívej, protože oni se dívají na tebe. Nenamlouvej si lži, sleduj pravdu, protože ona tam je. Není dokonalá, ale je to pravda, která není ani ošklivá. Nebudu ti říkat, jak bude všechno dobré jako Slečna nade mnou, protože ono nebude. Celý tvůj život budou provázet problémy, ale to pravé umění a síla je se s nimi vyrovnat a jít každý den dál a říkat si, znovu to dokážu.
Lidé se zabíjí, protože jejich život postrádá smysl. Pak chápu, že to chtějí zabalit. Ale tobě je 15 a musíš si uvědomit, že to nejsi jenom ty, která prožívá trápení. Každý si to někdy zažil a jsou i lidé, kteří je mají mnohem horší.
Raduj se každý den z toho, co máš.
Myslím, že ty tvé nápisy 'I want to die' ti nijak nepomůžou a mě by celkem zajímalo, proč to děláš, ale tak je to tvoje věc.
Zkrátka se furt jen nevyžívej v těch problémech, které nejsou až tak vážné, protože existují mnohem horší a horší, a dívej se trochu kolem sebe a vnímej i ty pěkné okamžiku. Zkus to jednou a nepřestaneš. Nemusíš to ukazovat ostatním, protože on si to prožívá každý.

3 Annie Potterova Annie Potterova | E-mail | Web | 24. října 2013 v 18:00 | Reagovat

[2]: Já neříkám, že problémy nemají i jíní lidé...vidím, že i ostatní mají problémy a snažím se je s nimi řešit...snažím se jim pomáhat...samozřejmě že se mi to nepovede pokaždé ...vím že existují i mnohem, mnohem horší problémy...vidím to třeba i na mých rodičích kterým teď nejspíš určitě hrozí vyhazov a táta který si tak přál chalupu a ted je kvůli ní zadlužený všude možně...vím že nejsem jediný ani ojedinělý případ...radovat se z každé maličkosti...to taky dokážu...a taky se raduju, ale pak přijdu domů a kolem sebe zase vidím jenom ty špatné věci...bratr který možná umře, a tak dál...a ty mé nápisy nic neznamenají...prostě jsem si chtěla vyzkoušet jestli bych dokázala nějak oživit text a tohle bylo první a co jsem si vzpomněla...promiň jestli ti to vadilo samozřejmě s tím přestanu...a to i want to die na pozadí mám jenom dočasně...jenom než si udělám nějaké pěkné pozadí...ale tak si ho změním no...k psychologovi...jak jsem psala rodiče si nemyslí že je to dobrý nápad, ale neví o mě pár věcí, ale to je jedno...prostě k psychologovi nejdu i kdybych chtěla...jen bych někdy chtěla zkusit život...no prostě brácha by byl normální, strejda by byl pořád tady, a se sestrou bych měla lepší vztah...a nehrála bych házenou...prostě se teď začnu chovat zase normálně a všechno bude v pohodě...nikdo neví že mám nějaký problém a já to při tom nechám...

4 Scriptie*13* Scriptie*13* | Web | 24. října 2013 v 18:51 | Reagovat

Nevím, co ti k tomu říct. Nechci ti naivně říkat, jak všechno bude v pohodě a vše se zpraví. Přesně, jak řekla Noël - celý život je naplněn problémy a umění je se s nimi vyrovnat. Já mám taky trochu trable ve svém životě. Donutilo mě to trochu předčasně dospět, takže ostatním někdy přijdu moc upjatá.
Vem si to tak, že kdyby ses zabila, zadluženému tátovi ani své mamce či bratrovi a sestře by jsi moc nepomohla.
Neber si to prosím, jako bych tě nějak urážela. Jen se ti snažím říct, co si o tom myslím.
A ty obrázky jsou dost melancholický, ale velmi povedený. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama