Vlk se zelenýma očima 1/2

23. srpna 2013 v 19:01 | Annie Potterová |  No Fanfictions (one-off stories)
Tak se sem vracím...sem do Indie. Když si na to vzpomenu...jak jsem tady byl s Mikem...je to už tak dávno..tehdy jsme byli mladí...a nerozvážní. Nevěděli jsme do čeho deme. On zemřel...jen proto že jsem blbě zakopl o kořen stromu...a on...on přede mne skočil! Jen tak...tak přede mně skočil! A ten vlk ho roztrhal...na cucky. Hned jsem vzal louč a pistoly která mi vypadla...ale stejně jsem to nestihl. Byl mrtví...ležel tam jen tak...celý od krve.
"Johne? Johne? Posloucháš mně vůbec?"
"A...ano?"
"Takže víš co máš udělat?"
"Dělám to už od dvaceti let! Vím co mám dělat!"
"Tak promiň, ale ty mě vůbec neposloucháš!"
"Tak co jsi chtěl?"
"Takže máš se dostat tam a chytit vlky! Jako vždy! Uspi je!"
"Hm..."
"Ne že je zase zabiješ jako posledně!"
"Jo...je mi to jasný!"
"Tak prosím." Když to Lee dořekl, už jsme byli u břehu.Vyskočil jsem ze člunu a vzal si náčiní. Puška s náboji na uspávání, spoustu nožů a taky moji vlastní pistoli. To všechno jsem si vzal a vykročil směrem k lesu. "Johne!"
"Co je?" Otočil jsem se.
"Ještě vysílačka!" Hodil mi ji Lee do ruky. Vysílačka, která měla všude signál a nepotřebovala baterky. Vždycky jsem si jí bral, abych dal vědět kde jsem, kdyby se mi něco stalo, nebo jsem uspal vlky.
"Díky."
"A Johne..."
"Hm?"
"Buď opatrný! Lepšího lovce nemáme!"
"Ale měli..."
"Johne...přestaň se za to co se stalo Mikeovi pořád obviňovat a běž dělat svoji práci."
"Nikdy si to nepřestanu dávat za vinu..." Namítl jsem a rozběhl se do lesa. Nikdy....už nikdy.
Kráčel jsem po lesní cestě a poslouchal. Bylo to v tuhle chvíli to jediné co jsem mohl dělat. Teď tu budu jen chodit a oni mě za chvíli ucítí. Já je jako vždy uspím. Jak je to jednoduché a přeci Mike...zemřel.
Najednou něco zašustilo. Přestal jsem myslet na Mikea a našpicoval jsem uši. Nalevo ode mě se něco sunulo. Těsně u země a chystalo se to vyskočit. Připravil jsem si pušku. Je mi jasné co to je. Vlk jako vyšitý. za ty roky už to moc dobře dokážu poznat, ale tenhle vlk se chová divně. Vůbec se nesnaží být potichu a nespozorován. Jakoby chtěl abych ho našel a hlavně slyšel. Podíval jsem se směrem odkud se ten zvuk ozýval. Viděl jsem dvě zelené oči, dívající se spoza listí. Ty oči mi něco připomínaly, ale nemohl jsem přijít co ani koho. V tu chvíli kdy jsem přemýšlel nad zelenýma očima vlka se to stalo. Vlk využil mé nepozornosti a vyskočil. Skošil na mě a povalil mě celou svou vahou. Najednou jsem se ocitl pod vlkem a bez pušky. Bylo to jen otázka pár vteřin kdy se na do mě vlk zakousne a já se konečně přidám k Mikeovi
, ale štvalo mě to! Taková blbá chyba! Počkat....Mike! Už vím koho mi ty oči tak připomínaly! Mikea! To on měl úplně stejně zelené svítící oči. Všechny holky na ně letěly. Byly opravdu krásné! Nemyslete si, že jsem gay, ale i jako chlap musím uznat, že byly krásné...
"Mikeu!" Připadal jsem si jako idiot, který mluví na vlka ve vteřinách kdy ho chce zabít. V tom se vlk zarazil. Podíval se na mě těma zelenýma hlubokýma a svítícíma očima. To co jsem v nich viděl nedokážu popsat. Pochopení? Prozření? Nevím...
"Mikeu to jsem já John!" Vlk ze mě slezl a sprintem odběhl pryč.
Ležel jsem tam ještě hodně dlouho. Byl to Mike? Blbost! Jak to mohl být Mike....zabil ho vlk! To odporné stvoření ale zároveň tak pozoruhodné.

Pokračování příště....tohle byl jenom takový úvod...tak co mám v této povídce pokračovat? :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna Postradatelná Slečna Postradatelná | E-mail | Web | 23. srpna 2013 v 20:17 | Reagovat

Prej "Nemyslete si, že jsem gay" :DDDD Povedené ;)))*

2 MarryWolf MarryWolf | 24. srpna 2013 v 9:41 | Reagovat

Chm... Setkala jsem se spoustou záporů v téhle povídce. :/ Vlci jsou zvířata, která ihned vyrážejí, neplazí se u země a skáčou jen ve výjimečných případech. Také nerozumím tomu, proč ty vlky uspávají. Vlci indický jsou v Indii chráněným druhem  Vlci jsou spíše plachá stvoření, pokud nejsou ve smečce. :) To je jen rada. Ale jinak je to hezky napsané a vnuklo mi to nápad.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama