But I love him!

23. července 2013 v 22:52 | Annie Potterová
Znáte to když se do někoho zamilujete a bohužel se svěříte kamarádkám? První týdny jsou takové prdlé...chováte se jako totální debil a všemu se hhňáte a hlavně když je na obzoru. Po pár týdnech to začne upadat a vy si bláhově myslíte, že už vás to přešlo. V těch případech kdy si na to jenom hrajete, vá to opravdu přejde, ale v těch druhých případech (což je i můj případ) ho pořád milujete. Přestanete všechno říkat kamarádkám a je to tak lepší. Uvědomíte si, jaká jste kráva, že jste jim to řekla, proč sakra neumíte držet hubu(ano i tento případ znám až moc dobře). Po pár dalších týdnech už začínáte vypadat fakt zdeptaně, nic vás nebaví, nic vás nezajímá, ničemu se nesmějete a kamarádky vám pořád nadávaj jak jste zapšklé. Vy jim odpovíte ať toho nechají nebo něco podoného a ony se hned začou zajímat. Ano vy jim všechno opět vyklopíte a ony na něj začnou nadávat a začnou vykládat, že pro vás není dost dobrej, že si najdete lepšího a podobný keci. Nikdo mě ale nechápe. Nechápe, že je mi úplně jedno, že se chová jako debil, protože on se tak nechová a já se chovám rozhodně hůř. On za nic nemůže sakra! Za všechno můžu já! To já se chovám jak totální magor! To já se do něho zamilovala! To já si všem ztěžovala! Za všechno můžu já a tak zo prostě je! Je to pravda a nikdo to nemůže vyvrátit. Je to tak...za všechno může ten co se zamiluje, ten který dokáže milovat i přes to ponížení i přes to že mu to nic nepřinese, že miluje někoho kdo ho v životě milovat nebude...tak se vás chci zeptat znáte ten pocit? Tyhle věci staly se vám už? Popravdě je to už 8 měsíců a všechno je v...zadku...a tohle je vzkaz pro všechny co mi pořád dokola opakujou jakej je to debil a, že za všechno může on! Je to kravina za všechno můžu já!

But I love him...

(obrázky doplním až budu mít lepší internet ;) ted jsem na chatě a no...i šnek je rychlejší ;))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MarryWolf MarryWolf | 24. července 2013 v 10:57 | Reagovat

Některé věci ti prostě nedokážu vymluvit. Ale za všechno určitě nemůžeš jen ty, kdyby to byly kamarádky, pomohly by ti, místo toho aby na něj nadávaly. Kdyby jsi byla o něco moudřejší, uvědomila by jsi si, že nemá cenu být z jedné osoby taková bez života. Protože jakmile se bude chovat tak, jak jsi napsala, ztratí o tebe zájem. Protože kdo by chtěl nudnou, zamlklou holku, že? A poslední, co ti řeknu. Je ti 13/14 a klidně i kdyby ti bylo 15... Máš život před sebou, užívej si ho, dokud to půjde! ;-) Jeden moudrý člověk my řekl: Jsi teprve na začátku svého života, nesmíš to hned vzdávat.

2 Lilly Lilly | E-mail | Web | 24. července 2013 v 11:56 | Reagovat

Já myslím, že to chce čas. Sice nevím, jaký to je být takhle zamilovaná, ale neměla bys vše takhle vzdávat. Ale ať jsem upřímná, nečekala bych na zázrak.
A teď přijdou ty kecy, kterým sama nevěřím. Nejpodstatnější je myslet trochu víc pozitivně. Uvědomit si, že třeba skoro každý tohle období jednou měl a taky to přežil a musí to prostě přejít. Já ti teď něco řeknu a je to můj upřímný názor. ( víš, já myslím, že je občas lepší, když je člověk upřímný, než když si něco nalhává a že já jsem občas upřímná dost...) Podle mě bys mu měla ukázat, že si z toho nic neděláš, že jsi v pohodě a že to, že ti pořád jen kazí radost ze života, vlastně vůbec nevnímáš. Že jsi v pohodě a šťastná.
A chceš slyšet ještě něco? Já ti upřímně hrozně závidím...

3 Slečna Postradatelná Slečna Postradatelná | E-mail | Web | 25. července 2013 v 1:22 | Reagovat

Když se svěřím svým přátelům s tím, že se mi někdo líbí řeknou mi, že se jim ta osoba vůbec nelíbí a že by s ním  nechodili Aní za nic. Oni však nechápou, že mám prostě ráda odlišný typ kluků než oni a že to záleží jen na mě. Vždy se jim však povede mi toho kluka rozmluvit až si sama začnu myslet, že to je debil :P Kolik takových kluků jsem už odmítla... A nejsem při tom žádný pohledný člověk a většinou nejsou pohlédné ani mé protějšky, ale mě často záleží hlavně na charakteru :)

4 Christie21 Christie21 | Web | 25. července 2013 v 21:10 | Reagovat

Mluvíš mi z duše. Kamarádky mi něčím podobným krmily ucho, ale nejhorší je, že když tě někdo na něco upozorní,- začneš si toho všímat, začne ti to vadit a....je to v háji :)Proto už nikomu nic neříkám. Když je mi smutno, nudím se, nemůžu dělat nic smysluplného, tak zapnu počítač->blog.cz a píšu :)
Jinak tomu dej čas. Protože čas léčí i ty nejhlubší rány. :)

5 Annie Potterová Annie Potterová | E-mail | Web | 25. července 2013 v 22:57 | Reagovat

Děkuju všem za názor...

[2]: Já vím že ty si na něj počíháš!! :D :D

[3]: Přesně tak to cítím taky....

[4]: problém je že já už jdu do posledního ročníku na ZŠ ://

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama