Červenec 2013

Srpen?? No moc slavné to nebude.... ://

31. července 2013 v 18:37 | Annie Potterová
Omlouvám se, ale dnes mi začalo soustředění a potrvá až do konce prázdnn :// Tím pádem toho moc nenapíšu, budu se snažit přidávat jak budu moc. Tréninky máme od 9-11 a od 15-17 a potom možná budu chodit s někým ven nebo tak :)) Takže se moc omlouvám, ale opravdu tenhle měsíc nebude tak slavnej ://


Slzy...(není to dobrý název, ale nenapadl ,mě jiný ://)

26. července 2013 v 23:58 | Annie Potterová
Slzy mi tečou proudem
Proč žít? Proč dál na světě být?
Proč všechno nemůže skočit jedním koncem?
Protože jsem strašně slabá! Protože dokážu jen snít

Báseň?? No něco na ten způsob...

26. července 2013 v 12:12 | Annie Potterová
Já jsem ta malá, slabá
všemi nepochopená
Annie Potterová
Nikdo mě nevnímá
Nikdo nevzpomíná

But I love him!

23. července 2013 v 22:52 | Annie Potterová
Znáte to když se do někoho zamilujete a bohužel se svěříte kamarádkám? První týdny jsou takové prdlé...chováte se jako totální debil a všemu se hhňáte a hlavně když je na obzoru. Po pár týdnech to začne upadat a vy si bláhově myslíte, že už vás to přešlo. V těch případech kdy si na to jenom hrajete, vá to opravdu přejde, ale v těch druhých případech (což je i můj případ) ho pořád milujete. Přestanete všechno říkat kamarádkám a je to tak lepší. Uvědomíte si, jaká jste kráva, že jste jim to řekla, proč sakra neumíte držet hubu(ano i tento případ znám až moc dobře). Po pár dalších týdnech už začínáte vypadat fakt zdeptaně, nic vás nebaví, nic vás nezajímá, ničemu se nesmějete a kamarádky vám pořád nadávaj jak jste zapšklé. Vy jim odpovíte ať toho nechají nebo něco podoného a ony se hned začou zajímat. Ano vy jim všechno opět vyklopíte a ony na něj začnou nadávat a začnou vykládat, že pro vás není dost dobrej, že si najdete lepšího a podobný keci. Nikdo mě ale nechápe. Nechápe, že je mi úplně jedno, že se chová jako debil, protože on se tak nechová a já se chovám rozhodně hůř. On za nic nemůže sakra! Za všechno můžu já! To já se chovám jak totální magor! To já se do něho zamilovala! To já si všem ztěžovala! Za všechno můžu já a tak zo prostě je! Je to pravda a nikdo to nemůže vyvrátit. Je to tak...za všechno může ten co se zamiluje, ten který dokáže milovat i přes to ponížení i přes to že mu to nic nepřinese, že miluje někoho kdo ho v životě milovat nebude...tak se vás chci zeptat znáte ten pocit? Tyhle věci staly se vám už? Popravdě je to už 8 měsíců a všechno je v...zadku...a tohle je vzkaz pro všechny co mi pořád dokola opakujou jakej je to debil a, že za všechno může on! Je to kravina za všechno můžu já!

But I love him...

(obrázky doplním až budu mít lepší internet ;) ted jsem na chatě a no...i šnek je rychlejší ;))


6.Kapitola

21. července 2013 v 22:07 | Annie Potterová |  Anna Elizabet Potter (dokončeno)
Jo je to hodně divný, ale tohle mě prostě napadlo. Omlouvám se za chybya kdyby jste něčemu nerozuměli napište komentář, nebo si počkejte na další kapitolu, mělo by tam být vysvětlení :DD Jo je to hodně prdlé, takže to radši nečtěte! :DD a taky je to strašně krátké :DD

I want go to place where nobody found me

19. července 2013 v 0:43 | Annie Potterová |  Galerie :))
Nevím jestli to mám dobře neumím anglicky tak mi chyby když tak napište do komentářů...prostě česky to tak nevyzní...
Nemělo to být přeškrtnuté, ale mě se to takhle líbí víc...


Duel č.3

18. července 2013 v 17:26 | Annie Potterová
Duel o 3. místo v kategorii Kolejí!! Která kolej vyhraje? Čas do zítra 17:26


Knihovna <3

18. července 2013 v 13:12 | Annie Potterová
Tak se tu mějte!! Utíkám do knihovny!! Snad mi někdo okomentujete jestli se vám líbí nápady na povídky ;))

Úvod-You never...

18. července 2013 v 12:56 | Annie Potterová |  You never loved me...(pozastaveno)


Poberti ukončí školu a žijí si svůj život. Jamesovi a Lili se narodí Harry a Sirius mu jde za kmotra. Když je Harrymu čtvrt roku za Siriusem přijde jeho tehdejší spolužačka s kterou tak trochu chodil těsně před koncem školy. Ona mu zdělí, že je těhotná. Pro Siriuse je to překážka, protože se s ní chtěl rozejít, ale představa toho, že by té dívce nechal na krku dítě Siriuse dohnala k tomu , aby si ji vzal. Žijí jako spokojená rodinka až do chvíle, kdy Voldemort zabije Jamese a Lilli. Sirius se vydá vypátrat Petra a dopadne ho. Předá ho ministerstvu a Harryho si vezme do péče. Co se ale stane v den kdy Sirius zemře? Zemře vůbec? Manželství je na rozpadnutí. Miloval jí vůbec někdy?

Úvod- And BOOM,...

18. července 2013 v 11:28 | Annie Potterová


Annie a Matthew jsou nejlepší kamarádi. On je o rok a půl mladší, ale komu by to vadilo. Annie si říká, konečně mám nejlepšího kamaráda! Hm...během půl roku se všechno zvrtne. Ona v něm začíná vidět velmi, velmi pohledného chlapce, ale on v ní pořád vidí jen kamarádku a pokukuje po holkách o rok níž...Jak to nakonec dopadne? Uvědomí si co k němu Annie cítí? A co udělá až se to dozví? Budou spolu, nebo on si nakonec najde nějakou jinou, k němu lepší?