Po pádu Lorda Voldemorta 7

29. května 2012 v 17:37 | Annie Potterová |  Po pádu Lorda Voldemorta (dokončeno)
Když byli Vánoce už všichni z Bradavic věděli že Harry Potter chodí s Ginny Weasleyovou. Ani jednomu to nevadilo. O Vánocích byli v Doupěti, aby paní Weasleyová nebyla sama. Poslali sovu i všem ostatním sourozencům aby přijeli. Přijeli Bill a Fleur, Percy, ale nedorazil Charlie.


"Kde je Charlie?" Ptala se paní Weasleyová.
"Nikdo neví, ale pošleme mu ještě jednu sovu." Řekl honem Ron. Tak poslali druhou sovu, ale zase nic ani odpověď nepřišla." Hm asi nemá čas." Podotkl Ron.
"Nemá čas na to aby aspoň odepsal?" Ptala se trochu vyděšeně paní Weasleyová.
"Co vy víte třeba mu ta sova ani nedorazila." Pomohl Ronovi Harry ale samo mu to přišlo divné. Za pár dní když už měl Bill, Fleur ,Percy odjet a Harry, Ron, Hermiona a Ginny se měli vrátit do školy přiletěla do kuchyě sova se vzkazem.Paní Weasleyová si vzkaz přečetla a začala křičet.
"Né to není možné!!" Křičela a brečela paní Weasleyová a odložila dopis na stůl. Harry po něm rychle chňapl a doufal že tam není napsáno to co si myslel. Bohužel to tám napsáno bylo. Harry začal nahlas číst.
Upřímnou soustrast vážená paní Weasleyová. Jsme nuceni vám oznámit že váš syn Charlie Weasley byl nalezen mrtvý ve svém domě v Rumunsku.Jeho tělo už je na ministerstvu kouzel a po vás se požaduje, aby jste ho přišla identifikovat. MINISTERSTVO KOUZEL
"Né! To není možné." Zakřičel Ron. Hermiona, Ginny a Fleur plakaly.
"Můžu si to přečíst Harry??" Zeptal se Bill a natáhl ruku k dopisu.
"Jo tady máš" Hlesl Harry a podal dopis Billovi. Bill si dopis pečlivě přečetl a hlesl potichu, aby ho paní Weasleyová neslyšela "Další." a taky se rozbrečel.Harry si vzpomněl na ten papírek co byl u pana Weasleyho.
" On není 1. ani poslední." Broukl si Harry....
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama