Květen 2012

povídka pro Klér

30. května 2012 v 20:30 | Annie Potterová |  Fanfictions (your wishes)
Harry byl učitelem obrany proti černé magii. Teď se zrovna díval z okna a přemýšlel... přemýšlel o sobě a o Ginny. Už spolu chodili dost dlouho a Harry přemýšlel o svatbě. Už byl konec roku takže už jen chvilku a bude zase s ní. Nemohl se dočkat.

Po pádu Lorda Voldemorta 7

29. května 2012 v 17:37 | Annie Potterová |  Po pádu Lorda Voldemorta (dokončeno)
Když byli Vánoce už všichni z Bradavic věděli že Harry Potter chodí s Ginny Weasleyovou. Ani jednomu to nevadilo. O Vánocích byli v Doupěti, aby paní Weasleyová nebyla sama. Poslali sovu i všem ostatním sourozencům aby přijeli. Přijeli Bill a Fleur, Percy, ale nedorazil Charlie.

Povídky na přání

26. května 2012 v 17:29 | Annie Potterová
Jestli chcete tak mi do komentářů napište dvojici z HP a co chcete aby se stalo :) pokusím se udělat povídku :)

Po pádu Lorda Voldemorta 6

20. května 2012 v 15:01 | Annie Potterová |  Po pádu Lorda Voldemorta (dokončeno)
Co budeme dělat?...
"No my teď pojedeme do Bradavic." Zašeptal Harry.
"No jo měli bychom jít spát." Řekla Ginny a Harry se s ní rozloučil. Harry si pořád dokola opakoval ten vzkaz: On byl 1. ne však poslední. "Co to jen znamená." Harry došel do pokoje ale Rona tam neviděl.Harry si sedl na postel a přemýšlel.Po chvíli přišel Ron a Hermiona.

Po pádu Lorda Voldemorta 5

19. května 2012 v 15:24 | Annie Potterová |  Po pádu Lorda Voldemorta (dokončeno)
Vážená paní Weasleyová váš manžel Artur Weasley je...
Harry zalapal po dechu."Ne! To není možné." Vykřikl Harry.
"Co se děje??" Zeptal se Ron.
"Přečti si to." Podal Ronovi dopis který držel v ruce.
" Pane bože." Řekl Ron a po tvářích mu stékaly slzy.

Po pádu Lorda Voldemorta 4

19. května 2012 v 10:32 | Annie Potterová |  Po pádu Lorda Voldemorta (dokončeno)
Chtěla by si se mnou chodit?...
"No nevím jestli to nějak pomůže." Řekla smutně Ginny.
" Ginny teď nejde o mě a o Rona, teď jde o mě a o tebe. Je jedno jestli na mě bude Ron naštvanej ono ho to stejně za chvíli přejde.Tak co?" Zeptal se Harry. Najednou přišel ddo pokoje Ron.

Po pádu Lorda Voldemorta 3

17. května 2012 v 22:31 | Annie Potterová |  Po pádu Lorda Voldemorta (dokončeno)
"Accio Harry" Vykřikl Ron, ale Harry už byl připravený a udělal protikouzlo takže Ronovo kouzlo nefungovalo. Do pokoje přiběhla Hermiona.
"Rone co tady křičíš?!" Ptala se Hermiona.

Po pádu Lorda Voldemorta 2

16. května 2012 v 22:44 | Annie Potterová |  Po pádu Lorda Voldemorta (dokončeno)
"Já..." Harry nevěděl jak začít. Teď nebo nikdy! "Já tě miluju." Harry čekal co na to řekne. Třeba ho pošle do háje, ani by se jí nedivil potom co se s ní před rokem rozešel. Oba dva to nesli dost těžce. Harry se sní tenkrát rozešel, protože ona měla volnou budoucnost, zato on před sebou viděl jenom Voldemorta.Teď je ale všechno pryč Harry má také volnou budoucnost a on byl do Ginny bezmezně zamilovaný.
"Já..." Ginny stála a dívala se na něj a nebyla schopná promluvit. Kluk do kterého byla zamilovaná od 1. ročníku. Kluk u kterého si myslela, že nemá žádnou šanci, ten samý kluk teď stál před ní a řekl jí to co toužila slyšet už tolik let. Harry už to napětí nemohl vydržet a políbil ji. Jednou rukou ji hladil po zádech a druhou ji hladil ve vlasech. Ginny polibek opětovala. Harry byl v sedmém nebi, když polibek opětovala znamená to, že ho taky miluje? Harry vzal Ginny do náruče a položil jí na postel.

Po pádu Lorda Voldemorta

16. května 2012 v 20:35 | Annie Potterová |  Po pádu Lorda Voldemorta (dokončeno)
Byly letní prázdniny...
Harry byl o letních prázdninách v Doupěti, protože museli spolu s Ronem a Hermionou nastoupit do Bradavic a opakovat 7.ročník. Harrymu ani Ronovi nebo Hermioně to nijak nevadilo. Měli Bradavice rádi.
Harry se probudil a zjistil,že Ron už není v posteli. Hm to bylo opravdu podivné. Vjetšinou to byl právě Ron kdo spal do 10:00. Oblékl se a sešel dolů do kuchyně. Tam na něj čekalo překvapení. Všichni Weasleyovi a Hermiona čekali v kuchyni a jak přišel do kuchyně všichni vykřikli: " PŘEKVAPENÍ!"
Až teď si Harry uvjedomil, že dneska má 18 narozeniny. "Tady máš dárek zlato." To k Harrymu přišla paní Weasleyová a objala ho.
"Moc děkuji paní Weasleyová." Harry ho rozbalil. A byl to ručně pletený svetr s H uprostřed.
" Hezký narozky." Popřál mu Ron a dal mu dárek.